30 000 співбесід за тиждень та 11 пропозицій роботи: роботу вже шукають ботами

Резюме-бот працював в інтерактивному форматі і запускався, коли рекрутери натискали кнопку "давайте почнемо співбесіду"

Фахівець з маркетингу Девід Відал задавався питанням, як сьогодні привернути увагу рекрутерів. Чоловік створив резюме-бота, щоб відповідати на запитання HR. Бот Відаля пройшов понад десять співбесід, і в результаті він отримав 11 пропозицій про роботу. А загалом ботом скористалися 30 000 чоловік.

“Я не думаю, що звичайне резюме ще працює, – розповідає Відаль. – Найважливішим для мене було продемонструвати свої маркетингові та комунікаційні навички і довести, що я творча людина, яка мислить нестандартно”.

Резюме-бот працював в інтерактивному форматі і запускався, коли рекрутери натискали кнопку “давайте почнемо співбесіду”. Потім з’явилися автоматичні повідомлення, що представляють Відаля як кандидата.

Питання, які могли задати рекрутери, включали: “яке ваше найбільше професійне досягнення?”, “що для вас означає успіх?” і ” назвіть мені три ваших слабких місця”.

Для створення бота іспанець використовував додаток під назвою Landbot. Бота вдалося створити без жодного рядка коду і Відалю навіть не довелося платити за преміум-версію, щоб налаштувати свого резюме-бота.

Після створення бота все, що йому потрібно було зробити, це включити посилання на бота в своє резюме і свій профіль в LinkedIn.

“Все це перевершило мої найсміливіші очікування, – сказав Відаль. – Мій резюме-бот став вірусним”.

Відал хотів отримати роботу і тому йому потрібно було особиста співбесіда. Це було одне з питань, які запропонував чат-бот: “як ми зустрінемося для особистого інтерв’ю?”. У відповідь рекрутери отримували адресу електронної пошти Відаля, профіль в LinkedIn або можливість заповнити свої контактні дані, щоб він міг зв’язатися з ними.