Як на iOS 14 повернути віджет улюблених контактів

Компенсувати відсутність віджета «Улюблені» дозволить функція iPhone під назвою «Ярлики»

В iOS 14 розробники не лише додали багато нових можливостей для віджетів, але й також прибрали кілька популярних. Серед них – телефонний віджет «Улюблені», в якому відображаються найважливіші для вас контакти для швидкого доступу до них. Ось як створити прийнятну альтернативу цьому віджету в iOS 14.

Компенсувати відсутність віджета «Улюблені» дозволить функція iPhone під назвою «Ярлики». Відкрийте додаток «Ярлики» та виберіть функцію «Ярлики» на вкладці «Мої ярлики». Тапніть на іконку нової папки та назвіть її, наприклад, «Улюблені контакти».

Для додавання контактів перейдіть у щойно створену папку та натисніть іконку «+» у правому верхньому куті. З’явиться вікно з пошуковим рядком, в якому відшукайте дію «Дзвінок».

Залежно від того, який тип зв’язку потрібен для вибраних контактів, можна вибрати «Телефон» або FaceTime. Скажімо, якщо потрібен тип «Телефон», виберіть дію «Дзвінок» і клацніть на опцію «Контакт» у кінці списку запропонованих контактів. Вибраний контакт система додасть до папки «Улюблені».

Створіть віджет з улюбленими контактами, виконавши довгий тап на домашньому екрані iPhone і вибравши команду «Редагувати домашній екран». Тапніть кнопку + та знайдіть у списку опцію «Ярлики». Вкажіть розмір віджета (на одну, чотири або вісім позицій) та перетягніть його на бажане місце робочого столу iPhone.

Виконайте довгий тап на віджеті та виберіть «Редагувати віджет». Серед запропонованих опцій вкажіть «Папка» та виберіть створену папку «Улюблені контакти».