Четвер, 13 Червня, 2024

Кожен сотий цікавиться «Лінією життя»

Соціальна програма з питань донорства крові «Лінія життя», яка стартувала 13 жовтня 2014 року за підтримки «Асоціації служби крові України», продовжує працювати. За 10 місяців її роботи оператори контактного центру прийняли майже 120 тисяч дзвінків. Кожен 100-й абонент, який телефонує до контактного центру «МТС Україна», звертається саме на «Лінію життя».

Близько 50% абонентів самостійно отримують усю необхідну інформацію з питань донорства крові за допомогою інтерактивного голосового меню (IVR). У першу чергу їх цікавить, де можна здати кров, як підготуватись до цієї процедури, протипоказання та як проходить забір крові.

«Завдяки програмі з розвитку донорства крові «Лінія життя» кількість донорів значно зросла. Змінився і контингент донорів, з’явилося більше молоді, яка здає кров безплатно, – зазначає завідувач відділом комплектування донорських кадрів Київського міського центру крові Утвенко Світлана Анатоліївна. – Браслети донора «Лінія життя» стали справжнім символом гідного вчинку, завдяки якому може бути врятоване не одне людське життя».

Станом на сьогодні виготовлено та роздано понад 30 тисяч браслетів донора «Лінія життя». Ці аксесуари зазвичай знаходять своїх власників у службах крові України, які регулярно отримують їх відповідно до запитів лікарів-трансфузіологів та волонтерів, котрі допомагають в організації днів донора. Також кожен донор, який не отримав браслет у центрі крові, може звернутись на «Лінію життя» та отримати його в найближчому магазині «МТС Україна».

Соціальна програма з розвитку донорства крові в Україні «Лінія життя» спрямована на привернення уваги суспільства до проблеми донорства крові шляхом забезпечення швидкого й доступного способу отримання інформації та консультацій з питань донорства крові. Для цього працює спеціалізований контактний центр: зателефонувавши за номерами 7333 (безоплатно для абонентів «МТС Україна») та 050 119 7333 (для абонентів інших операторів відповідно до умов тарифного плану) з 07:00 до 01:00, кожен бажаючий зможе отримати інформацію з питань донорства крові. А саме: де можна здати кров, як проходить процедура і як до неї підготуватися, протипоказання до здавання крові, права донорів крові, пільги, які гарантуються донорам з боку держави, та інше. З 01:00 до 07:00 цю інформацію можна прослухати в автоматичному режимі.

У рамках програми «Лінія життя» створено тематичний сайт. За адресою donor.mts.ua на інтерактивній карті можна знайти найближчий пункт прийому донорської крові, ознайомитися з історією донорства в Україні та світі, дізнатися про сумісність груп крові при переливанні, протипоказання для здавання крові.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися