Понеділок, 15 Квітня, 2024

Як на комп’ютерах Apple підключити диски з файловою системою Windows NTFS

Власники комп’ютерів Apple можуть відчути проблеми при підключенні диску, відформатованого у файловій системі NTFS. Вона є пропрієтарною файловою системою Microsoft і використовується у Windows. Стандартно macOS має обмежену підтримку NTFS, яка дозволяє лише читати дані без можливості запису. Однак можна активувати функцію запису на NTFS вручну.

На комп’ютері Apple з операційною системою macOS Big Sur підключіть флешку або жорсткий диск з файловою системою NTFS. Ім’я такого диску повинно містити лише одне слово, інакше його потрібно переіменувати.

На macOS запустіть термінал з папки «Програми» у розділі «Утиліти». В термінал вставте команду команду sudo nano / etc / fstab. Натисніть Enter та введіть пароль адміністратора для виконання.

На екрані з’явиться вікно, в якому вкажіть LABEL=XXX none ntfs rw, auto, nobrowse. Замість ХХХ введіть ім’я диска. Натисніть Control + O та Enter для збереження. Щоб вийти з терміналу натисніть Control + X.

Новий диск з’явиться в бічному меню стандартного файлового менеджера Finder і на нього можна буде записувати файли. Якщо диск не з’явився, відкрийте меню «Перехід» та виберіть пункт «Комп’ютер», де вкажіть потрібний диск.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися