Вівторок, 16 Липня, 2024

Як на Nexus 5 отримати фонові повідомлення від Nexus 6

Новітній флагман Google Nexus 6 має функцію Ambient Display, яка відображає повідомлення на екрані блокування, до того ж останній вмикається частково – у чорно-білому режимі. Це допомагає заощадити батарею та загалом виглядає незвично. Власники Nexus 5 також можуть оснастити свій апарат подібною можливістю.

Для початку необхідно встановити у смартфон операційну систему Android 5.0 Lillipop, а також модифіковане середовище відновлення, за допомогою якого необхідно інсталювати мод для Ambient Display. Якщо останнього немає, тоді за наявності рут-доступу можна замінити системні файли на ті, що знаходяться в цьому архіві.

Найпростіше отримати Ambient Display через інсталяцію в середовищі відновлення. Для цього вимкніть телефон та увімкніть його, утримуючи клавіші живлення та зменшення гучності. Це відкриє меню завантаження, а для входу в режим відновлення потрібно натиснути зменшення гучності ще двічі.

У самому меню відновлення перейдіть до папки з архівом для Ambient Display та натисніть на ньому. Після інсталяції апарат можна буде повернути до робочого режиму, натиснувши клавішу живлення. Тепер при надходженні повідомлень дисплей вмикатиметься у чорно-білому режимі, а при роботі з ними повертатиметься до кольорового відображення.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися