Вівторок, 25 Червня, 2024

Як на смартфон з процесором Exynos встановити додаток Google Camera

У програми Google Camera є заслужена репутація однієї з найкращих камер для смартфонів Android. Офіційно вона є ексклюзивом для смартфонів Google Pixel, але ентузіастам вдавалося її адаптувати на інші смартфони з процесорами Snapdragon – такі ж використовуються у Pixel. Нещодавно також стало можливо встановити Google Camera на мобільники Samsung, Xiaomi і Meizu з процесорами Samsung Exynos.

Установка Exynos-версії Google Camera проходить так само як і установка версії для Snapdragon. Перейдіть в налаштування смартфона і відкрийте розділ «Безпека». Активуйте в ньому опцію «Встановлювати з невідомих джерел».

Завантажте порт камери під назвою MGC_8.1.101_a9_pv0m.Eng.apk та встановіть його як звичайний додаток. Для цього після скачування перейдіть в папку завантажених браузером файлів та тапніть по файлу цього порта, щоб запустити його установку.

З Google Camera смартфони на процесорах Exynos отримують нічний режим Night Sight, який висвітлює нічні фотографії, просунута портретна зйомка, режим HDR+, режим астографії для зйомки нічного неба.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися