Вівторок, 25 Червня, 2024

Як на смартфоні грати в ігри для ПК

Будь-який смартфон є молодшим братом настільного комп’ютера, і тому ніщо не заважає гратися на телефоні в ігри від ПК. Усе, що треба, – достатня потужність мобільного процесора та витривала батарейка для довгих віртуальних розваг.

1. Завантажте емулятор ігор для ПК ExaGear Strategies із магазину Google Play Store.

2. Після першого запуску система запропонує свого помічника – пропустіть його тапом по екрану. Потім підключіть смартфон до ПК, і на екрані останнього має з’явитися папка ExaGear.

3. Згадайте, куди ви поклали колекцію своїх улюблених старих ігор, та встановіть їх на ПК. Найкраще, якщо це 2D-ігри типу Age of Empires, Heroes of Might & Magic. Після інсталяції просто скопіюйте зміст каталогу зі встановленою грою до папки ExaGear. Adnroid видаватиме попередження при завантаженні файлів exe, але не зважайте на нього.

4. Для своєї роботи деякі ігри вимагають наявності CD-диску в CD-ROM. Щоб задовольнити це, просто скопіюйте зміст оптичного носія в папку гри всередині каталогу ExaGear.

5. Запустіть ExaGear Strategies на своєму телефоні, і ви побачите каталог із доступними іграми для ПК.

6. Тапніть на вибраній грі та оберіть тип управління. Для кожної гри ExaGear Strategies пропонує свій набір, який можна купити, щоб зручніше гратися. Адже старі забавки розраховані на клавіатуру та мишу, яких не мають сучасні смартфони.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися