Як на своєму Adroid отримати вертикальні папки

Для цього необхідно завантажити програму Super Shortcut.

В Android 7.1 Nougat з’явилася опція, яка звільняє домашній екран від зайвих іконок, але залишає до них зручний доступ. Мова йде про суперярлики, які є аналогом функцій Apple 3D Touch та Huawei Force Touch. Останні дві використовують чутливий до сили натиснення сенсор, щоб показувати додаткові опції в тій чи іншій програмі. Функція суперярликів в Android 7.1 Nougat пропонує те ж саме на будь-якому смартфоні з нею. На старіших версіях можна отримати подібну опцію, хоча й з деякими обмеженнями.

Для цього необхідно завантажити програму Super Shortcut. Вона використовує таку ж ідею, але замість окремих функцій для додатків пропонує запускати найпопулярніші програми. Це виглядає ніби давно відомі папки, однак автор запевняє, що його творіння займає менше місця на екрані та дозволяє швидше запускати додатки.

Завантажити Super Shortcut можна з Google Play за посиланням https://play.google.com/store/apps/details?id=net.geekstools.supershortcuts або з офіційної сторінки розробника на сайті XDA https://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=4187608&d=1497932602.