Як на Windows зменшити яскравість екрана нижче мінімального рівня

Підходить для будь-якого пристрою на базі Windows, з ноутбуками, планшетами та стаціонарними ПК включно

Деякі ноутбуки та планшети на Windows мають зависокий рівень мінімальної яскравості. Удень це може бути непомітно, але в повній темряві працювати з таким рівнем підсвічування некомфортно. Невеликий додаток дозволить зменшити яскравість екрана нижче мінімальної.

Утиліта DimScreen є безкоштовною і підходить для будь-якого пристрою на базі Windows, з ноутбуками, планшетами та стаціонарними ПК включно. Таку універсальність вона має завдяки тому, що не використовує якихось системних хаків, а для зменшення яскравості екрана накладає фільтр. Чим менша прозорість фільтра, тим менша яскравість зображення на екрані.

DimScreen додає свою іконку в системному треї Windows (поруч з годинником справа внизу). З його допомогою необхідно вибрати рівень затемнення. Значення 0% означає повну яскравість, значення 100% – максимально темний екран. Значення можна змінювати з кроком 10%, а зміни відразу застосовуються на дисплеї.

Оскільки DimScreen працює через накладання фільтра, вона має кілька обмежень. По-перше, фізичний рівень яскравості залишається незмінним, тому час автономної роботи у випадку планшета чи ноутбука не збільшиться. По-друге, скриншоти при активному DimScreen зніматимуться разом із фільтром. По-третє, фільтр яскравості не діє на курсор миші.

Гаджет для експериментів надано магазином MOYO

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я