П’ятниця, 1 Грудня, 2023

Як на Xbox Series X / S змінити призначення кнопки “Поділитися” контролера

Власники ігрової приставки Xbox Series X / S можуть отримати додаткові функції на її контролері. Microsoft підготувала нову версію прошивки, яка дозволяє змінити призначення кнопки «Поділитися» на дію, що бажає встановити користувач. Такою можливістю вже можуть скористатися учасники програми тестування Xbox Alpha.

Кнопка “Поділитися” в даний час дозволяє зробити знімок екрана або відеокліп, якщо утримувати її натиснутою протягом декількох секунд.

Можливість перепризначення кнопки “Поділитися” відкриває ряд додаткових можливостей. Наприклад, можна отримати доступ до регуляторів гучності, надсилати повідомлення, переходити до досягнень, перемикати режим високої контрастності та багато іншого.

Підписуйтесь на наш Telegram

Щоб перепризначити кнопку “Поділитися” контролера Xbox Series X / S перейдіть до програми “Аксесуари для Xbox”. Вона знаходиться в розділі “Мої ігри та програми”. Додаток розпізнає, що використовується контролер, і повинні з’явитися можливість перепризначення кнопок. Перегляньте всі доступні опції перепризначення та виберіть потрібну.

Оскільки наразі функція зміни призначення клавіші доступна для учасників програми тестування, необхідно стати членом Xbox Insider. Для цього завантажте програму Xbox Insider Hub з магазину Microsoft. У ній перейдіть в розділ «Попередній перегляд» і виберіть рівень готовності програмного забезпечення для тестування.

До кожного інсайдерського рівня пред’являються певні вимоги, тому не очікуйте відразу доступу до Альфа і Pass, оскільки вони призначені для спеціалізованих тестувальників і включають саму нестабільну збірку програмного забезпечення Xbox.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися