П’ятниця, 1 Березня, 2024

В іграх PlayStation планують розміщувати рекламу

Слідом за Microsoft компанія Sony почала працювати над розміщенням реклами у безкоштовних іграх для приставки PlayStation. Реклама з’являтиметься безпосередньо в іграх та має на меті дати розробникам ігор спосіб монетизувати свою роботу та спонукати їх продовжувати створювати безкоштовні додатки.

Очікується, що реклама в іграх з’явиться до кінця року. Користувачі бачитимуть її в непомітних місцях, наприклад, на ігрових рекламних щитах.

Гравці також можуть отримувати винагороду за перегляд комерційних оголошень, а сама реклама продаватиметься через приватний ринок.

Sony ще не вирішила, чи буде вона брати частину доходу від реклами, але розглядає можливість того, щоб розробники та видавці платили за дані користувачів для таргетингу реклами.

Інформація про плани Sony з’явилася після новини щодо схожої ініціативи від Microsoft. Остання, як повідомляється, планує зробити щось подібне з безкоштовними іграми Xbox. Так само реклама у безкоштовних іграх Xbox з’явиться пізніше цього року, і Microsoft не планує брати частку прибутку від показу комерційних оголошень.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися