В іграх PlayStation планують розміщувати рекламу

Очікується, що реклама в іграх з’явиться до кінця року. Користувачі бачитимуть її в непомітних місцях, наприклад, на ігрових рекламних щитах

Слідом за Microsoft компанія Sony почала працювати над розміщенням реклами у безкоштовних іграх для приставки PlayStation. Реклама з’являтиметься безпосередньо в іграх та має на меті дати розробникам ігор спосіб монетизувати свою роботу та спонукати їх продовжувати створювати безкоштовні додатки.

Очікується, що реклама в іграх з’явиться до кінця року. Користувачі бачитимуть її в непомітних місцях, наприклад, на ігрових рекламних щитах.

Гравці також можуть отримувати винагороду за перегляд комерційних оголошень, а сама реклама продаватиметься через приватний ринок.

Sony ще не вирішила, чи буде вона брати частину доходу від реклами, але розглядає можливість того, щоб розробники та видавці платили за дані користувачів для таргетингу реклами.

Інформація про плани Sony з’явилася після новини щодо схожої ініціативи від Microsoft. Остання, як повідомляється, планує зробити щось подібне з безкоштовними іграми Xbox. Так само реклама у безкоштовних іграх Xbox з’явиться пізніше цього року, і Microsoft не планує брати частку прибутку від показу комерційних оголошень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я