Понеділок, 15 Липня, 2024

Як налаштувати екран блокування Android 14

Однією з найбільших і найпомітніших змін в Android 14 є можливість налаштовувати екран блокування. Це дає змогу внести деякі невеликі, але принципові зміни до екрана блокування, які можуть покращити його зручність і естетичність.

Інструмент налаштування екрана блокування Android 14 дозволяє змінювати колір і стиль годинника та двох віджетів унизу екрана. Звучить небагато, але ви можете повністю змінити екран блокування.

Налаштувати екран блокування швидко та просто. Для цього знадобиться всього кілька натискань. Однак ми розберемо все, що ви можете налаштувати, включаючи деякі параметри, які ви можете пропустити.

  • Натисніть і утримуйте палець на екрані блокування.
  • Торкніться кнопки Налаштувати екран блокування внизу екрана.
  • Проведіть пальцем праворуч по годиннику, щоб змінити стиль годинника.
  • Прокрутіть униз і торкніться «Ярлики» , щоб вибрати, які віджети відображатимуться на екрані (ви можете вибрати «Жодного»).

За замовчуванням Android 14 встановлює для вашого годинника динамічний розмір із кольором Material You. Це означає, що коли сповіщення з’являються на екрані блокування, ваш годинник змінює розмір, щоб займати менше місця, і змінювати колір залежно від шпалер.

Торкніться «Колір і розмір годинника» під параметрами годинника, і ви зможете налаштувати ці параметри далі. Зміна колірної схеми з Material You на статичний колір дає змогу точно налаштувати інтенсивність кольору, перетягнувши повзунок під параметрами кольору.

Натиснувши «Розмір» у цьому полі, ви зможете зафіксувати годинник у його маленькому положенні, ідеально, якщо ви хочете милуватися заблокованим екраном, не заважаючи.

Як вибрати інформацію, яка відображатиметься на екрані блокування

Ці налаштування існують уже деякий час, але якщо ви ніколи їх не вивчали, їх варто перевірити.

Натисніть Більше параметрів екрана блокування внизу екрана налаштування екрана блокування.

Тут ви можете налаштувати багато параметрів, зокрема параметри «Зараз грає», вміст сповіщень, додатковий текст тощо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися