Середа, 29 Травня, 2024

Як налаштувати жести керування на AirPods

AirPods не обов’язково повинні переходили до наступної пісні щоразу при подвійному натисненні на них. Жести керування на цих навушниках можна змінити на ті, що підходять більше вам.

Підключіть AirPods до айфона та відкрийте на мобільнику розділ з налаштуваннями. Перш ніж ви зможете щось зробити з конфігурацією AirPods, переконайтеся, що навушники підключені до смартфона та працюють.

На айфоні перейдіть у секцію налаштувань Bluetooth, а потім торкніться маленької кнопки “i” поруч із AirPods у списку пристроїв. Налаштування AirPods працюють коли вони підключені через Bluetooth.

Натиснення на кнопку “i” перенесе у секцію налаштувань AirPods. На наступному екрані натисніть “Вліво” або “Вправо”, щоб змінити відповідно лівий, та правий жести AirPods.

Параметри жестів однакові для обох сторін. Виберіть, що робитиме подвійне натискання на кожному навушнику. Можливі варіанти: активація Siri, відтворення та пауза, перехід на наступний трек, повернення на попередній трек. Також можна повністю відключити жести.

Поверніться до налаштувань AirPods і вирішіть, чи потрібно вмикати автоматичне виявлення того, що вони вставлені у вуха. Вимкніть цю функцію, якщо не хочеться, щоб музика призупиняла відтворення, щойно навушник виймають з вуха.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися