Як оновити прошивку Apple AirPods до останньої версії

На відміну від iOS і macOS, у AirPods немає кнопки або параметра для примусового оновлення.

Тепер навіть зубна щітка може отримувати оновлення програмного забезпечення, незалежно від того, погано це чи добре. Нині користувачі частково є тестерами програмного забезпечення, тому оновлення стають необхідністю, іноді вирішуючи певні баги чи глюки. Apple AirPods нічим не відрізняються, і виробник iPhone кілька разів на рік оновлює прошивку цих бездротових навушників. Ось як можна оновити Apple AirPods.

На відміну від iOS і macOS, у AirPods немає кнопки або параметра для примусового оновлення. Навушники автоматично завантажують та встановлюють доступні оновлення програмного забезпечення у фоновому режимі.

Компанія заявляє, що для того, щоб процес оновлення працював, AirPods мають бути підключені до джерела живлення та перебувати в зоні дії Bluetooth вашого iPhone, iPad або Mac. Це означає, що якщо ви використовуєте навушники Apple із телефоном Android, їх просто неможливо оновити.

Щоб підтвердити, що ви використовуєте останню доступну версію, виконайте наведені нижче дії.

Запустіть програму «Налаштування» на своєму iPhone або iPad.

Натисніть на розділ Bluetooth.

Торкніться кнопки (i) поруч із назвою спарених AirPods.

Ви знайдете номер збірки вбудованого програмного забезпечення, яке вони використовують, унизу списку. Відвідайте пов’язаний веб-сайт Apple https://support.apple.com/en-us/HT213317, щоб перевірити, чи він останній чи ні.

Якщо у ваших навушників не найбільш свіжа версія, підключіть AirPods до зарядного пристрою, увімкніть Bluetooth на своєму айфоні чи айпаді та залиште два пристрої поруч.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я