Субота, 2 Березня, 2024

Українські магазини розраховуватимуть смартфонами

Мобільні технології спростили українським бізнесменам продаж своїх товарів та послуг. МТС разом з Visa, Райффайзен Банк Аваль, та Pay-Me запустили мобільне рішення для оплати банківськими картами. Завдяки цьому однойменний сервіс мобільного еквайрингу Pay-Me дозволяє будь-якому підприємству приймати оплату пластиковими картками практично в будь-якому місці та в будь-який час. Завдяки своїй мобільності та порівняно невисокій вартості мобільного терміналу нова пропозиція стане в пригоді інтернет-магазинам, торговельним, страховим і ріелторським компаніям, кур’єрським службам та службам таксі, службам доставки, автосервісам, міні-готелям, а також індивідуальним підприємцям: нотаріусам, перекладачам, гідам.

Мобільний термінал Pay-Me – це пристрій для зчитування пластикових карток, який підключається до аудіороз’єму смартфона чи планшета з операційними системами iOS та Android (перелік сумісних пристроїв можна знайти на сайті http://www.pay-me.com.ua/). Усі операції проходять через спеціальну утиліту, яку можна завантажити в App Store та Google Play. Самі термінали Pay-Me бізнесмени можуть придбати у відділеннях Райффайзен Банк Аваль або фірмових центрах обслуговування абонентів «МТС Україна».

Про безпеку транзакцій дбає спеціальний чіп шифрування даних про платіжну карту, який передає у смартфон інформацію в зашифрованому вигляді. Дані дешифруються в банку, де і проводиться списання грошей з карти. Розшифровка інформації за межами банка неможлива. Технології роботи Pay-Me відповідають PСI DSS та схвалені Visa.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися