iPhone 8 повільно заряджатиметься бездротовим способом

Хоча в iPhone 8 використовуватиметься вже досить поширений стандарт Qi, наявні аксесуари можуть бути несумісними з новим телефоном

Інформація про те, що смартфон iPhone 8 не обов’язково буде підключати дротом до зарядного пристрою, вже майже не підлягає сумнівам. Таємницею залишався спосіб реалізації технології – це може бути популярний стандарт чи якесь проприєтарне рішення, як це часто любить Apple. Подробиць поки що немає, проте стало відомо, що майбутній ювілейний флагман компанії без дроту відновлюватиме заряд досить повільно.

iPhone 8

За даними видання Macotakara, в iPhone 8 використовуватимуть стандарт Qi. Однак виробник обмежить його, і мережевий адаптер не зможе передавати 15 Вт енергії – саме таку опцію пропонує версія Qi 1.2. Це вважається швидким бездротовим заряджанням. Але в Apple вибрали звичайне заряджання, при якому передається лише 7,5 Вт (5 В при 1,5 A).

Хоча в iPhone 8 використовуватиметься вже досить поширений стандарт Qi, наявні аксесуари можуть бути несумісними з новим телефоном. За інформацією джерел, Apple вимагатиме від виробників використовувати чіп Made-for-iPhone (MFi). Без нього телефон «не побачить» аксесуари сторонніх вендорів.

Луо Жонгшенг, один з виконавчих директорів тайванського виробника Foxconn, розповів, що майбутній смартфон iPhone 8 не буде дешевим. Саме ця компанія випускає для Apple її телефони.

Основною причиною для дорожнечі стане екран iPhone. Він використовуватиме вже поширену технологію органічних світлодіодів (OLED), але матиме незвичну конфігурацію. Apple зробила так, щоб дисплей займав максимальну площу передньої панелі. Тому в зоні динаміка, камери та сенсорів також є пікселі екрана. Дисплей наче «облягає» датчики та інші блоки.

Жонгшенг у своєму коментарі в соцмережі Weibo, який вже видалили, сказав, що для збирання смартфона з таким дисплеєм потрібні додаткові стадії конвеєра. Це означає, що знизиться швидкість випуску, збільшиться кількість браку, а отже, зросте ціна гаджета.

Як повідомляють мережеві джерела, проблеми iPhone 8 з бездротовою зарядкою та 3D-сенсором викликають паніку в Apple. За даними ресурсу Fast Company, який посилається на джерело в індустрії, в Apple прив’язали бездротову зарядку до iOS 11.1, тому що в компанії не готова програмна частина. Може бути так, що її не встигнуть підготувати до випуску iPhone 8.

1 коментар

  1. Ну, кроме айфонов такое решение совсем не помешало бы и apple ipad таким как эти https://stylus.ua/ipad-390/. Особенно полезно было бы в том же поезде – на тройник повесил удаленную зарядку и сидишь, всю дорогу кино смотришь. Мечта =)

Comments are closed.