Середа, 17 Липня, 2024

Як переглядати YouTube на Galaxy Note 4 у форматі 2К

Смартфон Galaxy Note 4 має один з найбільш якісних дисплеїв в індустрії та пропонує роздільну здатність 2К (1440×2560 точок). Однак насолодитися нею при перегляді онлайнового відео на YouTube не вийде, оскільки цей сервіс обмежує роздільну здатність форматом 720р (1280?720 точок). Проте є спосіб отримати максимальну якість зображення на цьому гаджеті та переглядати онлайнове відео в роздільній здатності 2К.

Обмеження в 720р встановлює сам YouTube, який у нових версіях мобільного клієнта для Android не дозволяє обрати вищу якість відео. При цьому просто завантажити в смартфон його попередні випуски, які підтримували формати 1080p та 1440p, не вдасться. Для цього необхідно виконати такі дії:

1) отримайте повні права для користування пристроєм (рут-доступ). Інструкції для цього є в інтернеті, проте на цьому етапі варто бути обережним, оскільки можна порушити працездатність пристрою;

2) завантажте інсталяційний APK-файл з версією YouTube v.5.9.0.13 на смартфон Note 4;

3) видаліть встановлений клієнт YouTube (для цього можна скористатися утилітою System App Remover) та перезавантажте смартфон;

4) встановіть завантажений YouTube v.5.9.0.13 та вимкніть функцію автоматичного оновлення у Play Store, щоб ця стара версія не замінилася в автоматичному режимі на нову.

Після цього на Note 4 можна буде дивитися фільми та ролики з YouTube, використовуючи всі переваги такої високої роздільної здатності.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися