Вівторок, 23 Липня, 2024

Як перемістити повідомлення на новий iPhone зі старого

Ви в захваті від свого нового iPhone, і хотіли б мати на ньому історію своїх повідомлень? Перенесення історії повідомлень зі старого iPhone на новий відбувається швидко та безболісно за допомогою описаних нижче методів.

1. Передайте повідомлення за допомогою iCloud Sync

Синхронізація iCloud є одним із найпростіших способів передачі повідомлень на ваш новий iPhone. Як і ваші фотографії, контакти, нотатки та інші дані, ваші повідомлення можна синхронізувати з іншими пристроями за допомогою того самого облікового запису iCloud, включаючи ваш новий iPhone.

Увімкніть синхронізацію iCloud на старому iPhone, виконавши такі дії:

 • Відкрийте програму «Налаштування» та торкніться свого імені Apple ID угорі.
 • Торкніться iCloud і виберіть «Показати все» в наступному меню.
 • Торкніться «Повідомлення» в iCloud і ввімкніть перемикач «Використовувати на цьому iPhone».

Виконавши наведені вище кроки, увійдіть за допомогою того самого облікового запису iCloud на новому iPhone та ввімкніть синхронізацію повідомлень.

Зачекайте деякий час, і ваші повідомлення мають перейти на новий iPhone.

2. Відновіть повідомлення за допомогою резервної копії iCloud

Якщо ви ще не налаштували свій новий iPhone, ви також можете створити резервну копію iCloud на старому iPhone та відновити її на новому. Цей метод дозволяє перенести всі ваші дані, включаючи повідомлення, зі старого iPhone за один раз.

Щоб створити резервну копію iCloud на старому iPhone:

 • Відкрийте програму Налаштування та торкніться свого імені вгорі.
 • Перейдіть до iCloud > Резервне копіювання iCloud .
 • Увімкніть перемикач поруч із «Створити резервну копію цього iPhone» і торкніться опції «Створити резервну копію зараз».

Цей процес може тривати деякий час, залежно від обсягу ваших даних.

Після завершення резервного копіювання почніть налаштування нового iPhone. Виконайте початкові кроки на екрані налаштування та виберіть « Відновити з резервної копії iCloud» на сторінці «Програми та дані». Введіть свої облікові дані Apple ID і виберіть останню резервну копію iCloud.

Дочекайтеся завершення процесу відновлення, і ваші повідомлення з’являться на новому iPhone. Потім ви можете видалити повідомлення зі старого iPhone, якщо хочете.

3. Відновіть повідомлення за допомогою ПК або Mac

Ще один спосіб передачі повідомлень на ваш новий iPhone передбачає відновлення локальної резервної копії iPhone, створеної на вашому комп’ютері. Подібно до попереднього методу, цей процес відновить усі ваші дані iPhone, включаючи ваші повідомлення.

Щоб створити резервну копію даних на старому iPhone, виконайте такі дії:

 • Підключіть старий iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю. Якщо ви підключаєте його вперше, торкніть «Довіряти» на своєму iPhone і введіть свій пароль.
 • Відкрийте програму Apple Devices на ПК з Windows або Finder на Mac.
 • Виберіть свій iPhone на лівій панелі та перейдіть на вкладку «Загальні» .
 • Виберіть Резервне копіювання всіх даних з вашого iPhone на цей комп’ютер і натисніть кнопку Створити резервну копію зараз .
 • Укажіть, чи хочете ви шифрувати дані.

Зачекайте, поки резервне копіювання завершиться, а потім підключіть свій новий iPhone до того самого комп’ютера. Цього разу виберіть опцію «Відновити iPhone» , і всі ваші резервні копії даних, включаючи ваші повідомлення, буде відновлено на новому iPhone.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися