Як перетворити текстові посилання на активні лінки

Знадобиться скрипт Linkify Plus Plus, який аналізує веб-сторінку та автоматично конвертує текстові посилання та картинки в активні URL

Користувачам інтернету добре відоме відчуття, коли потрібно зробити додатковий клік мишкою, але це виглядає, наче каторга. Особливо це стосується посилань, які опублікували у вигляді звичайного тексту, а не активного лінку. Щоб перейти за таким посиланням, потрібно його спершу виділити, скопіювати, а потім – вставити в адресний рядок браузера. Є спосіб звільнитися від виконання цих непосильних дій, перетворивши текстове посилання на активне.

Linkify Plus Plus

Для цього знадобиться скрипт Linkify Plus Plus, який аналізує веб-сторінку та автоматично конвертує текстові посилання та картинки в активні URL.

Щоб інсталювати скрипт Linkify Plus Plus у свій браузер, спершу потрібно завантажити у веб-навігатор розширення для підтримки користувацьких скриптів. У разі наявності відповідного розширення для встановлення юзер-скриптів достатньо перейти за прямим посиланням на сценарій (.user.js). Розширення розпізнає його і виведе діалог установлення. Ось популярні розширення:

Mozilla Firefox: GreaseMonkey

Google Chrome: TamperMonkey

Opera: TamperMonkey Beta

Завантажити Linkify Plus Plus можна за посиланням на сайті розробника greasyfork.org.

Після інсталяції цього користувацького скрипту можна перевірити його роботу. Автор Linkify Plus Plus створив для цього дві тестові сторінки, наприклад, Linkify Plus Plus Test Page. Зайдіть на неї, і якщо в браузері замерехтять посилання – скрипт працює правильно. Якщо ні, ви побачите лише масив тексту з веб-посилань.