Неділя, 10 Грудня, 2023

Як перетворити будь-який телефон Android на монітор камери

Пристрій Android може стати потужним відеомонітором для вашої цифрової дзеркальної  або бездзеркальної фотокамери. Деякі камери мають спеціальні програми та апаратне забезпечення для цього. Але якщо ваша камера не пропонує такої функції, ви можете спробувати обхідне рішення.

Вам знадобиться правильне апаратне спорядження для камери:

  • Плата захоплення HDMI, іноді її називають Cam Link.
  • Адаптер або кабель USB-C OTG: адаптер OTG (On The Go) перетворює стандартний штекер USB на штекер USB-C, який використовується пристроями Android.
  • Кабель HDMI – Micro/Mini HDMI: чи потрібен вам micro чи mini HDMI, залежить від вашої камери.
  • Пристрій Android із USB-C: для цього методу не потрібен особливо потужний пристрій, за умови, що він має з’єднання USB-C і має екран, який бажано є покращеним у порівнянні з вбудованим дисплеєм камери.
  • Кріплення для телефону в башмаку: кріплення в башмаку бувають різних форм і розмірів. Шукайте такий, який відповідає ширині вашого телефону та повертається, щоб телефон можна було використовувати в ландшафтному режимі.

Також знадобиться програмне забезпечення. Одним із популярних додатків є nExt Camera, яка доступна для Android у магазині Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.nextcamera).

Після встановлення програми nExt Camera на своєму Android:

  • Підключіть кабель Micro/Mini HDMI до порту HDMI пристрою захоплення.
  • Під’єднайте кабель USB OTG до іншого порту пристрою захоплення та підключіть його до порту USB-C вашого пристрою Android.
  • Встановіть кріплення для телефону в башмаку так, щоб ви могли чітко бачити його екран.
  • Налаштуйте автоматичне обертання дисплея свого Android, а яскравість екрана на стільки, скільки вам зручно (і вашому акумулятору). Це допомагає під час зйомки на вулиці.

nExt Camera повинна миттєво отримувати відео з вашої цифрової фотокамери. І це все, що потрібно, щоб використовувати свій пристрій Android як монітор камери.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися