Субота, 22 Червня, 2024

Як перетворити iPad на другий дисплей для ПК

Часто навіть на моніторах великої діагоналі стає тісно від кількості запущених додатків. Розвантажити екран можна, додавши додатковий монітор. Користувачі комп’ютерів та планшетів Apple можуть не купувати монітор, а використати непотрібний iPad.

Для використання iPad в ролі другого дисплею скористайтеся додатком Apple Sidecar. Ця програма дозволяє розширити робочий стіл, показати інші програми на iPad, дублювати екран Mac.

Sidecar сумісна з iPad Pro, iPad Air третього покоління, iPad mini п’ятого покоління, iPad шостого покоління та новішими гаджетами. Перевірити, який саме у вас iPad можна, зайшовши в загальний розділ його налаштувань та відкривши пункт з інформацією про пристрій.

Також потрібно мати Mac, що працює на macOS Catalina або новіше. Sidecar сумісна з 2016 MacBook Pro, 2016 MacBook, 2018 MacBook Air, 2017 iMac, 2015 Retina iMac, iMac Pro, 2018 Mac mini, 2019 Mac Pro та новішими гаджетами.

Sidecar працює по дроту USB або через Wi-Fi. У будь-якому випадку потрібно, щоб на Mac та iPad використовувався однаковий Apple ID. Для надійної роботи по Wi-Fi рекомендується тримати iPad не далі 3 метрів від точки доступу.

Для початку використання Sidecar на своєму Mac розкрийте меню Apple та перейдіть у «Системні параметри», після чого клацніть «Sidecar». Вкажіть опції відображення бокової панелі та панелі Touch Bar на iPad. Також налаштуйте використання стилусу Apple Pencil.

Наступним кроком натисніть меню «Під’єднатися до» та вкажіть свій iPad.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися