Середа, 22 Травня, 2024

Як підключити навушники Bluetooth до комп’ютера

Користувачі бездротових навушників можуть підключати їх як до свого телефону, так і до комп’ютера. підключення бездротових навушників в Windows 10 максимально спрощено. Процес приєднання такого аксесуара до ПК займає лічені хвилини.

Підключення навушників на Windows 10

Спочатку переконайтеся, що на вашому комп’ютері є Bluetooth. Було б досить незручно сісти з хорошими новими бездротовими навушниками і дізнатися, що комп’ютер, який ви використовуєте, навіть спочатку не може їх підтримувати.

Тому, перш ніж ви підете і купите ті навушники, про які ви так мріяли, спершу переконайтеся, що вони дійсно будуть працювати з комп’ютером, яким Ви користуєтеся кожен день.

У Windows 10 Наведіть курсор миші на правий нижній кут екрану, поруч з датою і часом на панелі завдань. Тут зазвичай відображаються повідомлення системного рівня, і якщо ви натиснете на відповідну кіноку, має відкритися меню під назвою “Центр дій” з декількома опціями внизу.

Однією з опцій має бути включення або виключення Bluetooth. Якщо ви бачите таку кнопку, у вас на комп’ютері є Bluetooth.

Більшість ноутбуків і планшетів з Windows 10 мають вбудований Bluetooth, але настільний ПК може не мати такого модуля. В цьому випадку потрібно купити USB-модуль Bluetooth.

Підключення Bluetooth навушників

Для підключення навушників Bluetooth до ПК відкрийте розділ параметрів і перейдіть в секцію пристроїв Bluetooth.

Перейдіть в меню Bluetooth Windows, використовуючи або Центр дій поруч з датою і часом на панелі завдань, або виконавши пошук ” Bluetooth “в меню”Пуск”. Якщо Bluetooth вимкнено, обов’язково ввімкніть його.

Переведіть навушники в режим підключення. У них може бути спеціальна кнопка для цього, або це може бути більш окрема команда. Якщо ви не знаєте, як це зробити, зверніться до посібника з пристрою.

На ПК натисніть кнопку додавання нового пристрою Bluetooth і дочекайтеся появи навушників в списку доступних для підключення. Після цього клацніть на них мишкою, а потім натисніть”Підключитися”.

Підключення завершено і навушники повинні працювати. Однак в деяких програмах звук через навушники може бути відсутнім. Перевірте в Налаштуваннях такої програми, або вибрані для відтворення Bluetooth-навушники.

Підключення навушників в Windows 8.1

У Windows 8.1 процес трохи відрізняється, хоча і аналогічно простий. Переведіть навушники в режим сполучення, введіть “Bluetooth” в полі меню “Пуск”, перейдіть в меню “Налаштування Bluetooth” і виберіть навушники, щоб підключити їх до ПК.

Що робити, коли Bluetooth навушники не підключаються до смартфона

Ви можете підключити навушники Bluetooth до декількох пристроїв, таких як смартфон і ПК. Але майте на увазі, що в залежності від вашої конкретної моделі навушників Bluetooth ви можете підключати їх тільки до одного пристрою одночасно.

Якщо у вас виникли проблеми з підключенням навушників до телефону після завершення налаштування своїх навушників, вам може знадобитися спершу відключити навушники від комп’ютера або відключити Bluetooth комп’ютера. Це необхідно зробити, коли ви все ще перебуваєте в зоні дії Bluetooth комп’ютера. Потім можна повторити спробу підключити навушники до телефону

Підключити по Bluetooth клавіатуру, мишку

По Bluetooth можна підключати не тільки навушники, але і інші пристрої, наприклад, клавіатуру або мишу.

Увімкніть клавіатуру Bluetooth, мишу або інший пристрій і зробіть його доступним для виявлення. Те, як ви зробите його доступним для виявлення, залежить від пристрою. Для правильної активації режиму виявлення проконсультуйтеся з інструкцією на пристрій або відвідайте веб-сайт виробника.

На комп’ютері виберіть Пуск > Налаштування > пристрої > Bluetooth та інші пристрої > Додати Bluetooth або інший пристрій > Bluetooth. Виберіть пристрій і дотримуйтесь додаткових інструкцій, якщо вони з’являться, потім виберіть Готово.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися