Неділя, 21 Квітня, 2024

Як почистити дисплей ноутбука

З часом навіть звичайний, не сенсорний, екран комп’ютера покривається плямами та відбитками пальців. Очищення дисплею є відносно простим процесом. Усе, що знадобиться – це кілька простих предметів, трохи часу та терпіння.

Примітка: перш ніж продовжувати переконайтеся, що ноутбук вимкнений та від’єднаний від джерела живлення. Пам’ятайте, що екран ноутбука завжди отримує живлення від акумулятора, навіть у вимкненому стані. Не допускайте потрапляння та затікання рідини в нижню частину екрана.

Що знадобиться для очищення дисплею

Дві серветки для чищення з мікрофібри. Ця тканина безпечна для використання з електронікою та очистить екран від будь-якого сміття та пилу. Не використовуйте звичайні паперові рушники, рушники для рук або інші види тканини. Вони можуть подряпати екран.

Розчин для очищення екрану. Розчини для очищення екран допоможуть видалити плями та інші сліди. Переконайтеся, що він позначений як безпечний для електроніки. Не використовуйте відбілювач або мило, оскільки це може пошкодити екран.

Вода. Якщо ви не можете знайти розчин для чищення екрану, вода підійде чудово. Ви можете змочити одну тканину з мікрофібри водою та протерти екран, а потім використати другу тканину, щоб висушити його.

Крок 1: Базове стирання

Щоб розпочати цей процес очищення екрана ноутбука, виконайте базове протирання. Не використовуйте розчини для чищення екрану. Покладіть серветку з мікрофібри в руку або складіть її, якщо вона завелика

  • Піднесіть серветку з мікрофібри до екрана, де ви бачите плями або плями
  • Потріть його круговими рухами, щоб видалити пил або великі плями. Не біжіть занадто сильно, оскільки це може подряпати екран.

Після простого очищення ви можете перейти до більш ретельного очищення екрана.

Крок 2. Використовуйте розчини для чищення екрана або воду з тканиною з мікрофібри

Використовуючи розчини для чищення екрана або воду екран можна очистити більш якісно.

Пам’ятайте, що ніколи не бризкайте на екран безпосередньо водою чи розчином. Якщо ви зробите це, ви пошкодите екран, оскільки розчин і вода можуть просочитися під ламінацію та в електроніку.

  • Розпиліть розчин на вашу першу серветку з мікрофібри. Не замочуйте його повністю. Ви також можете злегка змочити тканину водою.
  • Тримайте тканину до екрана
  • Почніть обережно терти екран тканиною в будь-яких місцях, на яких є плями або плями. Не натискайте занадто сильно, щоб не пошкодити екран. Втирайте круговими рухами.
  • Дайте екрану висохнути, а потім візьміть додаткову тканину з мікрофібри, щоб видалити будь-які залишки, які могли залишитися.
Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися