Користуватися Skype можна буде безпосередньо з автомобіля

Microsoft купила Skype у 2012 році за $8,5 млрд

BMW разом з Microsoft інтегрують найпопулярніший у світі комунікатор в автомобілі. Мова йде про Skype, бізнес-версія якого стане доступна в BMW 5.

Skype

 

Інтеграція комунікатора Microsoft відбувається в інформаційно-розважальну систему BMW iDrive. Завдяки цьому користувачі зможуть безпосередньо приєднуватися до нарад, отримувати сповіщення про майбутні події, зміни розкладу тощо. Окрім цього, можна буде розпочинати наради без допомоги водія. Користувачі системи Exchange також зможуть інтегрувати з автомобілем свої календарі, контакти та плани на майбутнє. У Microsoft кажуть, що це дозволить працювати з ними за допомогою голосу, а також вбудувати в навігаційну систему.

Нова можливість спершу стане доступною для власників BMW у Німеччині, Франції та Великобританії. Залежно від успішності нової можливості вона може з’явитися в інших країнах.

Експерти з ресурсу Techcrunch вважають, що інтеграція Skype в автомобілі є корисною. Завдяки цьому водій менше відволікатиметься від керування, оскільки пасажири самі зможуть виконувати необхідні дії. Це партнерство також прокладає шлях для інформаційних систем майбутніх автономних автомобілів. Останні вже не за горами – Audi оголосила, що наступного року її машини досягнуть третього рівня автономності. Це означає, що автопілот повністю візьме на себе управління, а водій зможе сфокусуватися на інших своїх завданнях.

Нещодавно Skype отримав найбільший апдейт за останнє десятиліття. Останнє суттєве збільшення можливостей у Skype відбулося у 2006 році. Тоді програма отримала відеодзвінки.

Свіже оновлення в Microsoft називають «наступним поколінням» Skype, яке принесе нові можливості в текстове та відеоспілкування. Воно спершу вийде на Android, а пізніше цього року стануть доступними апдейти для iOS, Windows та Mac.

Загальна ідея нового апдейту – додавання інтелектуальних можливостей у Skype. Наприклад, можна буде безпосередньо з чату дзвонити ботам та обмінюватися з ними відомостями про спортивні матчі, дізнаватися доступність квитків тощо.

У відеочатах можна буде пересилати фотографії, викликати деяких ботів. Також можна буде малювати на екрані, додавати стікери та використовувати фільтри. Додатково з’явилася можливість ділитися фотографіями з контактами майже так само, як це реалізовано в історіях Snapchat.

Microsoft купила Skype у 2012 році за $8,5 млрд. Її завантажили більше мільярда разів лише на смартфонах.