Як поліпшити «копіпасту» в Android

Вбудований в Android буфер обміну вміщує лише один один набір інформації – якщо скопіювати ще щось, попередні дані зникнуть. Якщо подібне не влаштовує, тоді інструменти «копіпасти» можна розширити. Для цього потрібно лише скористатися однією із запропонованих програм.

Native Clipboard

Ця утиліта запускає власний буфер обміну, який можна відкривати на окремому екрані та переглядати його вміст. Її інтерфейс виконаний у стилі Google Material Design, а також вона має модуль для фреймворка Xposed, який розширює можливості програми.

Буфер обміну Native Clipboard можна викликати в будь-якому додатку подвійним тапом по написаному. Програма зберігає весь текст, який був колись скопійований на Android-пристрої. Видалити збережені ділянки можна свайп-жестом, а довгий тап відкриває весь текст. Також дані можна закріпити, що убереже їх від видалення.

Clipper

Утиліта Clipper працює за схожим принципом – уся скопійована інформація зберігається в ній. Щоб перемістити дані до сховища, необхідно тапнути по них. Окрім цього, в програмі можна створити фрази-заготівки, які доводиться часто вставляти, наприклад, свою адресу електронної пошти.

Зручності при роботі з Clipper додає можливість сортувати записи за категоріями та наявність іконки в панелі повідомлень. Так програму можна відкривати майже миттєво.

Easy Copy

Ця утиліта намагається не замінити вбудований буфер обміну в Android, а лише дещо його розширити. З нею при копіюванні даних унизу екрана з’являтиметься додаткове меню, яке дозволяє швидко вставити інформацію у популярні програми типу Google Search, Google Translate чи телефон. Якщо натиснути кнопку «Поділитися», тоді відкриється список усіх встановлених на мобільному гаджеті додатків, в які можна передати скопійовані відомості. Порядок відображення програм у цьому меню можна змінювати в налаштуваннях Easy Copy. А перед вставкою скопійований текст можна буде відредагувати у вбудованому редакторі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я