Субота, 25 Травня, 2024

Mercedes-Benz навчила авто заряджатися від вітру

Автовиробники сьогодні активно шукають способи збільшити час автономної роботи електромобілів, і у Mercedes-Benz представили декілька перспективних варіантів для цього. Її інженери пропонують заряджати акумулятори авто від вітру, сонця та вибоїн на дорозі. Відповідні технології вони втілили у концепт-карі Vision G-Code, який показали на відкритті нового дослідницького центру компанії в Пекіні.

Унікальність цього концепту полягає в його фарбі на основі срібла, яка перетворює його кузов в одну гігантську сонячну панель. Окрім цього, вона здатна генерувати електроенергію від вітру, який обдуває авто під час руху. Це джерело доповнює підвіска, яка створює електрику від нерівностей дороги.

В іншому це авто є звичним гібридом, яке вміє їздити на вбудованих акумуляторах та водневих паливних елементах. Останні приводять у дію передні колеса за допомогою двигуна внутрішнього згорання. А на задній осі знаходиться електромотор.

Окрім незвичайних джерел енергії, новий автомобіль має також незвичну зовнішність. Наприклад, його решітка радіатора підсвічується різними кольорами та показує перехожим, у якому режимі він працює.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися