Середа, 22 Травня, 2024

iPhone 14 принесе першу велику зміну дизайну iPhone за п’ять років

Минулого місяця Apple офіційно представила лінійку iPhone 13, але вона не принесла сюрпризів у зовнішньому вигляді. Дизайн гаджетів майже не змінився, хоча модифікації деяких елементів, наприклад, вирізу та блоку камер відбулися. Очікувати радикально новий дизайн варто вже наступного року.

Раніше з’явилися деякі новини про те, що Apple готує перший iPhone з отвором в дисплеї. До цього смартфони компанії мали досить широкий виріз в екрані.

За чутками, LG приступила до розробки відповідних технологій екранів. Саме ця компанія розглядається як виробник перфорованих дисплеїв для iPhone 14.

Однак отвір у найступному айфоні не буде отвором з геометричної точки зору. У смартфонах Android в отворі знаходиться лише об’єктив камери, тому він ідеально круглий. У айфоні фронтальна камера поєднана з системою біометричної безпеки на основі розпізнавання обличчя. Саме через наявність Face ID Apple буде використовувати видовжений отвір у формі таблетки для розміщення необхідних компонентів.

В цілому, хоча ця довга смуга може видаватися незвичною, це дійсно великий стрибок у порівнянні з поточним рішенням вирізу в екрані. Він займає багато місця, тому дисплей айфона відображає менше контенту. Наприклад, не знайшлося місця для відображення відсотків заряду – його подивитися можна лише виконавши додаткові дії.

Дисплеї iPhone 14 також отримають 120 Гц на всіх моделях. Сьогодні лише iPhone 13 Pro мають частоту оновлення 120 Гц, а стандартні моделі задовольняються частотою 60 Гц.

Одним із пояснень цьому може бути те, що екрани 120 Гц використовують технологію LTPO і відповідними виробничими лініями володіє на даний момент тільки Samsung. Недостатня потужність виробництва не дозволила Apple використати екрани 120 Гц в усіх моделях iPhone 13. LG вже готується запустити виробництво LTPO, тому проблем з постачанням відповідних екранів для iPhone 14 не буде. Це також дозволить Apple диверсифікувати свої поставки, одночасно знижуючи залежність від Samsung.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися