П’ятниця, 12 Липня, 2024

Як повернути сайти на панель швидкого доступу Chrome

Користувачі Chrome знають, що помилкове видалення улюбленого сайту з панелі швидкого доступу Chrome позбавить зручного способу його відкриття. Адже неважливо, як часто користувач відвідує видалений сайт – він на цій панелі вже не з’явиться: веб-навігатор заніс його до свого «чорного списку». Проте улюблений ресурс можна звідти «витягнути».

1. Якщо ви випадково видалили іконку сайту з панелі швидкого доступу Chrome і після цього не натискали жодної кнопки, тоді достатньо прокрутити екран донизу. Там з’являться дві кнопки: «Відмінити» (Undo) та «Відновити все» (Restore all). Натисніть клавішу «Відмінити» – це поверне ярлик сайту на своє місце.

2. Коли після видалення іконки веб-ресурсу ви виконували якісь інші дії, наприклад, відкрили нову пусту вкладку чи сайт, тоді кнопки «Відмінити» та «Відновити все» зникнуть. У цьому разі видаліть будь-який інший ярлик на панелі швидкого доступу та натисніть клавішу «Відновити все». Це очистить «чорний список» браузера, і улюблені сайти зможуть повернутися на своє місце.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися