Неділя, 14 Квітня, 2024

Як позбутися пошуку Google в Android 4+

У деяких телефонах, які використовують штатну оболонку операційної системи Android, присутній віджет пошуку Google, який може заважати в щоденній роботі. У такому випадку його можна видалити, і ось як це зробити.


Прибрати пошуковий рядок Google з робочого столу Android можна декількома шляхами: встановити модифіковану прошивку, поставити Xposed Framework, змінити лаунчер Android або зупинити службу Google Now.

Призупинення сервісу Google є найпростішим способом та працює на будь-якому телефоні з Android, оскільки не потребує наявності повних прав користувача (рут-доступ). Для цього достатньо перейти в налаштування смартфона в розділ програм та зупинити запущену службу Google Search.

Ще одним способом позбутися пошукового рядка Google без наявності рут-доступу в телефоні є встановлення іншої оболонки (лаунчера), яка не має його. Серед таких можна назвати, наприклад, Nova Launcher, в якому можна вимкнути цей віджет. Для цього необхідно зайти в налаштування оболонки, перейти в розділ «Робочий стіл», в якому треба знайти пункт «Постійний пошуковий рядок» та вимкнути його.

Якщо ви отримали повні права користувача на своєму смартфоні, тоді для видалення пошукового рядка Google можна скористатися програмним забезпеченням Xposed framework. Він розширює можливості Android, і одна з них – видалення пошукового віджета, для чого необхідно завантажити з маркету Google Play утиліту Xposed GEL Settings.

Ще одним способом позбутися рядка Google є встановлення нової прошивки. Разом із додатковими можливостями вона може мати опцію видалення цього пошуку як звичайного віджета. Знайти подібні прошивки для своєї версії мобільника можна на таких сайтах, як 4PDA.ru.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися