Huawei переведе 90% смартфонів з Android на Hongmeng OS

Генеральний директор Huawei Жен Женфей в червні 2019 року розповів, що Android може втратити 700-800 мільйонів користувачів через Honmeng OS

У середині грудня Huawei готується випустити бета-версію власної операційної системи Hongmeng OS, яка має замінити Android в її смартфонах. У компанії кажуть, що апгрейд буде доступним для 90% гаджетів цього виробника.

Поширення бета-версії Hongmeng OS 2.0 відбуватиметься в кілька етапів. Після першої хвилі у грудні з обмеженою кількістю користувачів компанія у січні та лютому коло юзерів, яким доступний апдейт, розшириться. Ще за кілька місяців компанія завершить тестування та надасть повний публічний доступ до своєї ОС.

Президент підрозділу програмного забезпечення Huawei Ванг Ченглу повідомив, що на Hongmeng оновлять 90% наявних на ринку моделей смартфонів Huawei. Поки невідомо, чи стосується апдейт смартфонів Honor – дочірнього бренду Huawei.

Huawei почала працювати над власною операційною системою для смартфонів з 2016 року. Компанія планувала, що Hongmeng замінить Android. Також ця ОС призначалася для інших типів гаджетів, від крихітних девайсів інтернету речей до великих установок.

У листопаді 2018 року віце-президент підрозділу мобільних пристроїв Huawei Брюс Лі офіційно повідомив про розробку власної ОС. Активно про неї почали розмовляти у 2019 році після того як Google заблокував Huawei доступ до Android, Play Store та інших своїх сервісів.

Генеральний директор Huawei Жен Женфей в червні 2019 року розповів, що Android може втратити 700-800 мільйонів користувачів через Honmeng OS. Він додав, що Huawei зовсім не хоче замінювати систему Google, тому що це сповільнить темпи зростання. Однак якщо дійде до цього, то в Huawei виникнуть лише тимчасові труднощі, але за кілька років компанія відновить зростання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я