Четвер, 30 Травня, 2024

Як прискорити YouTube на Android

Разом з Android 5.0 Lollipop користувачі отримали і новий мобільний клієнт для YouTube, який працював на базі плеєра ExoPlayer. Останній відрізнявся від стандартного програвача YouTube MediaPlayer тим, що працював швидше та вимагав для цього менше ресурсів. І ExoPlayer можна активувати на своєму смартфоні самостійно, щоб ролики через клієнт YouTube відтворювалися швидше.

Основний недолік MediaPlayer в тому, що він не має гнучкості: одразу після отримання URL з відео він витрачає максимум доступних ресурсів, щоб завантажити ролик та відтворити його. В той же час ExoPlayer, наприклад, враховує завантаженість мобільного процесора, змінну швидкість інтернет з’єднання, а також підтримує технологію Microsoft Smooth Streaming. Завдяки цьому при завантаженні файлів (особливо формату 1080р чи більше) ExoPlayer починає відтворення швидше.

Для активації цього плеєра у YouTube необхідно, щоб на смартфоні чи планшеті був наявний рут-доступ. Після цього:

1. Перейдіть до налаштувань гаджета, відкрийте там розділ «Програми», знайдіть YouTube та очистіть його дані.

2. Відкрийте файловий менеджер, наприклад, ES File Explorer, та перейдіть до корневої директорії файлової системи гаджета. У ній знайдіть папку «Data», всередині якої має міститися ще одна папка «Data» зі встановленими програмами. Знайдіть файл com.google.android.youtube та відкрийте його.

3. Перейдіть до папки «shared_prefs» та відкрийте файл «youtube.xml» всередині неї.

4. Знайдіть у файлі оператор <map>.

5. Вставте нижче нього наступний код:

6. Наприкінці зміст файлу повинен мати такий вигляд:

7. Примусово зупиніть запущений YouTube для впровадження змін.

8. Якщо все виконано правильно, тоді системне повідомлення сповістить про використання програвача ExoPlayer для відтворення відео на YouTube.

Зображення: PhoneArena

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися