Понеділок, 15 Квітня, 2024

Мільярд святкових привітань

У Новий рік та на Різдво абоненти «МТС Україна» активно вітали своїх друзів і близьких, використовуючи послуги мобільного зв’язку. Кількість привітань у новорічні та різдвяні свята через мережу оператора за допомогою SMS, дзвінків та MMS склала близько мільярда.

У новорічну ніч, а також 6 та 7 січня 2015 року абоненти «МТС Україна» здійснили понад 770 млн дзвінків. Найбільша активність була протягом першої години нового року – тоді кожен абонент дзвонив у середньому по 20 разів. Загальна ж тривалість розмов за два новорічних і два різдвяних дні перевищила 13 мільйонів годин, що дорівнює близько 1500 років безперервної розмови.

У святкові дні абоненти «МТС Україна» також активно телефонували за кордон – кількість таких дзвінків подвоїлася порівняно зі звичайним днем. Найпопулярнішими напрямками порівняно з минулим роком були США (+74%), Польща (+65%), Угорщина (+42%), Чехія (+34%).

Сервіси SMS та MMS також залишаються популярним способом привітання, але останнім часом усе більше людей обирають онлайн-сервіси. Тому цього року фахівці оператора особливу увагу приділили підготовці мережі до значного сплеску пересилання даних. Завдяки проведеному комплексу заходів зі збільшення пропускної здатності мережа «МТС Україна» успішно впоралася з навантаженням, яке в порівнянні з торішніми святами збільшилося вдвічі.

Цього року мобільним інтернетом для спілкування в Новий рік і Різдво скористалися на 32% більше абонентів порівняно з минулим роком. Трафік в ці дні подвоївся в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склав близько 200 ТБ, що дорівнює приблизно 140 тисячам фільмів в HD-якості, 32 мільйонам мелодій та 357 мільйонам фотографій.

попередня стаття
наступна стаття

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися