П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Як серед схожих додатків вибрати найкращий на Android

Досить часто в Google Play є десятки програм, які мають однакове призначення і дуже схожі між собою. Вибрати оптимальний варіант у такому випадку може бути складно та потребувати багато часу. Google вбудувала в магазин Google Play інструмент для порівняння програм.

Нова функція нині ще перебуває в стадії тестування і тому доступна обмеженому колу користувачів, а також не для всіх категорій програм.

Опція називається Compare Apps – порівняння додатків. Вона виводить таблицю ключових параметрів кожної програми, дозволяючи на одному екрані побачити відмінності між додатками.

Щоб запустити Compare Apps, необхідно зайти на сторінку цікавої вам програми і прокрутити її донизу. У розділі «Порівняти додатки» гортайте список схожих додатків.

Порівняльна таблиця доводі скромна і виводить лише шість параметрів. Три параметри однакові для всіх – рейтинг програми, кількість завантажень, простота використання. Інші три змінюються залежно від типу додатка. Наприклад, для відеоплеєрів будуть виводитися підтримувані формати і відео, робота в офлайн-режимі тощо.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися