Вівторок, 23 Квітня, 2024

YouTube буде показувати рекламу у відео, навіть якщо автори проти

YouTube змінив свої правила у бік збільшення доходів від реклами. Для цього відеосервіс буде показувати рекламу навіть у тих відео, чиї автори не вмикали такої опції. Також власники невеликих каналів не отримають відсоток від зароблених на таких показах грошей.

У правилах роботи YouTube з’явився новий розділ під назвою «Право на монетизацію». У ньому розповідається, що оголошення будуть демонструватися навіть для відео тих авторів, хто не приєднався до програми YouTube Partner Program.

Ті, хто не є учасником цієї програми або не відповідає умовам для приєднання до неї, не отримуватимуть частку зароблених рекламою грошей. Приєднатися до YouTube Partner Program можуть канали, у яких понад 1000 підписників та понад 4000 годин переглянутого контенту за останні 12 месяців.

«Це божевілля, – коментує нововведення автор каналу із понад 3,5 млн підписників. – Якщо ти невеликий канал, який бореться за розвиток і ще не має монетизації, YouTube буде показувати рекламу і забирати 100% прибутку з твоєї роботи».

Інші автори на YouTube кажуть, що не вмикають рекламну монетизацію, щоб люди насолоджувалися відео без реклами.

Для невеликих каналів YouTube відсутність реклами була певною конкурентною перевагою, дозволяючи приваблювати глядачів, які не хочуть бачити нав’язливих рекламних оголошень.

Додатково до цього YouTube запустив новий тип реклами, націлений на тих користувачів, які більше слухають, ніж дивляться. Його запускатимуть у музичних кліпах, подкастах та іншому подібному контенті.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися