Понеділок, 22 Липня, 2024

Смартфони керівників Vodafone Україна: Олег Решетін

Олег Решетін обіймає посаду директора з маркетингу Vodafone Україна з кінця 2013 року. Він є шанувальником техніки Apple та вважає, що людина, яка винайде технологію миттєвого заряджання гаджетів, переверне світ.

Олег Решетин

Зараз у мене iPhone 6S. Взагалі я користувався технікою Apple з часу виходу першого iPhone. Пам’ятаю, що тоді доводилося робити багато маніпуляцій, щоб він працював у наших мережах. Але стогонів про те, що Apple багато чого не дозволяє робити на своїх пристроях, я не розумію.

Усі апарати, якими я користувався – а це практично всі моделі iPhone та iPad, а також кілька MacBook, TV та годинник, – було зроблено зручними для користувача як за логікою, так і за дизайном. Паралельно в мене було багато інших пристроїв на Android та Windows Phone, але поки жоден апарат мене не переконав змінити платформу.

Що стосується iPhone 6S, то за розміром це складний компроміс – уже не маленький, але ще далеко не планшет. Поки зупинився на парі «смартфон + планшет», тому що читати книжки незручно навіть із 6S Plus.

У мене було багато додатків у смартфоні, зараз значно менше. Якщо розбити за групами, то вийде: все для подорожей (skyscanner, airbnb, tripadvisor тощо), все для фото й обробки, цілий набір додатків таксі, а також різні гіди. Разом не більше 50 додатків. Книги, музику і фільми волію «стримити» з Vodafone TV та Vodafone Books, також SoundCloud, Яндекс.Музика і подібні сервіси завжди на смартфоні. Завантажую щось тільки для поїздок.

Вважаю, проблема багатьох виробників апаратів у тому, що вони женуться за окремими (або всіма) характеристиками. Але справа в тім, що сьогодні технічних потужностей смартфона вистачає, чим і користується Apple. Єдиний виняток – це батарея. Хто винайде технологію миттєвого заряджання – переверне світ, і не тільки гаджетів.

Смартфон як платіжний засіб – це, напевно, друга річ, якої мені не вистачає. Саме над цим ми зараз працюємо.

Власні смарфтони та користувацький досвід інших керівників Vodafone Україна:

Смартфони керівників Vodafone Україна: Сергій Самокрик
Смартфони керівників Vodafone Україна: Анатолій Клімашевський
Смартфони керівників Vodafone Україна: Євген Фрунза

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися