Мобільний пошук картинок Google показуватиме підписи

В офіційному прикладі у своєму блозі Google навів результати пошуку зображень за запитом «фрукт, що виглядає, як зірка»

Google оголосила про запуск нової можливості у своєму мобільному пошуку зображень. Це підписи до картинок, які мають дати користувачам більше контексту.

Підготовка до запуску нової функції почалася ще минулого року, коли пошуковий гігант почав показувати «значки», такі як рецепти або продукти для певних пошукових запитів. Пізніше до кожного результату додали веб-адресу сайтів, щоб можна було зрозуміти, де зберігається картинка.

Зараз Google показуватиме в підписі до зображення заголовок веб-сторінки, на якій опублікована конкретна картинка. Саме ця інформація, на думку пошукового гіганта, дає більше контексту.

В офіційному прикладі у своєму блозі Google навів результати пошуку зображень за запитом «фрукт, що виглядає, як зірка». У компанії кажуть, що хоча результати дозволяють візуально вибрати правильний фрукт, підписи до них роблять результати кориснішими. Наприклад, так користувач дізнається, що знайдений ним фрукт називається карамбола, або «зірковий фрукт», і що він популярний у Китаї.

Нещодавно Google також забрала корисну можливість зі свого пошуку картинок. У ньому стало складніше отримати прямий доступ до зображення – відповідна кнопка зникла. Ось кілька варіантів, як повернути кнопку «Переглянути зображення».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я