Як швидше дізнаватися про знижки на програми для Android та iOS

Apple та Google дозволяють платним програмам на певний час ставати безплатними.

Apple та Google дозволяють платним програмам на певний час ставати безплатними. Так розробники можуть популяризувати свої додатки та привабити нових користувачів. Для самих користувачів подібні розпродажі також цікаві, оскільки дозволяють отримати бажаний додаток із суттєвими знижками чи взагалі безплатно.

На Android стежити за подібними акційними пропозиціями можна за допомогою сайту App-Sales (www.app-sales.net). Він також має мобільний додаток, який можна завантажити в Google Play за адресою (https://play.google.com/store/apps/details?id=net.tsapps.appsales). Цей ресурс має три частини. Перша показує додатки, які можуть бути цікавими. Друга показує найбільш свіжі пропозиції. У третій частині розміщені платні додатки, які тимчасово стали безплатними. На сайті немає гривні, тому його розробники пропонують вибирати валюту американський долар, вказуючи, що зазвичай акції проводяться глобально.

На iOS можна шукати нові пропозиції за допомогою ресурсу iOSnoops (www.iosnoops.com). Він також показує акційні пропозиції платних додатків. При цьому пропоновані утиліти можна сортувати за типом гаджета – iPhone чи iPad.