Субота, 22 Червня, 2024

Як скопіювати дані з телефону Android з розбитим екраном

Коли екран смартфона розбивається, гаджет втрачає майже усі можливості доступу до даних у ньому. Android пропонує методи роботи з телефоном, які стануть в нагоді при розбитому екрані.

Використовуйте OTG, щоб отримати доступ

Якщо ви екран виводить зображення, але не реагує його сенсорний шар, хорошим виходом є використання звичайної комп’ютерної миші. Вона обов’язково має бути з USB-дротом, щоб її можна було підключити черещ адаптер OTG.

Адаптер OTG або On-the-Go має два кінці. Один кінець підключається до порту USB на телефоні, а інший кінець є стандартним USB-A, до якого можна підключити мишу.

Не всі телефони Android мають можливість використовувати OTG.

Окрім того, що ви можете отримати доступ до телефону Android із зламаним екраном, адаптер OTG може використовуватися для багатьох інших способів, зокрема для підключення клавіатури.

USB-налагодження

Цей метод передбачає, що екран працює, але сенсор не реагує.

Щоб отримати доступ до телефону через комп’ютер, потрібно увімкнути режим налагодження USB. Налагодження USB дозволяє пристрою Android зв’язуватися з програмним пакетом Android SDK на комп’ютері через USB-з’єднання. Після цього можна передавати команди телефону та зчитувати дані з нього.

Використовуйте адаптер OTG для підключення телефону до USB-миші. Клацніть мишею, щоб розблокувати телефон. Увійдіть у налаштування, потягнувши вниз верхнє меню на телефоні та натиснувши значок шестірні у верхньому правому куті.

У налаштуваннях торкніться «Система». На старих пристроях знайдіть «Про телефон». На новіших пристроях, наприклад з Android 12, «Про телефон» знаходиться в розділі «Система».

Виберіть «Про телефон», після чого виберіть «Інформація про програмне забезпечення». Залежно від моделі телефону ви можете не бачити цю опцію. Якщо такого пункту немає, знайдіть натомість «Номер збірки».

Знайдіть «Номер збірки» та клацніть поле сім разів. На телефоні може з’явитися спливаюче вікно про те, що режим розробника ввімкнено.

Поверніться до налаштувань і відкрийте «Система». Натисніть «Параметри розробника». У розділі «Параметри розробника» натисніть перемикач, щоб увімкнути налагодження USB.

Підключіть телефон до комп’ютера за допомогою USB-з’єднання. Зі свого комп’ютера ви можете отримати доступ до папок телефону та скопіювати потрібні дані на свій комп’ютер.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися