Четвер, 29 Лютого, 2024

Як скинути Android до заводських налаштувань

При продажу телефона або виникненні значних проблем з його програмним забезпеченням варто скинути його до початкового стану. Це можна зробити двома способами – через налаштування та через меню рекавері.

Скидання до заводських налаштувань – це не відновлення заводської прошивки. Це лише очищення розділів флеш-пам’яті, що містять дані користувача. Системні розділи залишаються без змін, і якщо проблема знаходиться саме в системному розділі (неякісний апдейт, вірус, пошкодження системного додатку тощо), скидання до заводських налаштувань не допоможе. У цьому випадку потрібна повна прошивка апарата.

Перш ніж скидати телефон до заводських налаштувань, переконайтеся, що ви знаєте логіни та паролі від усіх акаунтів. Особливо переконайтеся, що ви знаєте ці дані для акаунту Google та акаунту виробника.

Вийдіть з підключених на телефоні акаунтів Google та акаунту виробника. Без цього у разі скидання смартфона до заводських налаштувань гаджет заблокується і буде запитувати логін та пароль від цих акаунтів.

Вийшовши з акаунтів у налаштуваннях телефона, перейдіть у розділ «Загальні» та виберіть пункт «Скидання». Підтвердьте запит смартфона на видалення даних, введіть PIN-код. Смартфон перезавантажиться. Наведені назви пунктів меню правильні для смартфонів Samsung, на інших телефонах вони відрізнятимуться.

Більш універсальним є скидання через режим рекавері. Для входу в нього вимкніть смартфон. Натисніть і утримуйте кнопки збільшення гучності та живлення, поки смартфон не перейде в режим Recovery. Переміщуйтеся кнопками гучності по меню до пункту Wipe data/factory reset. Натисніть кнопку живлення для вибору цієї опції та підтвердьте, натиснувши Yes, скидання налаштувань. Перезавантажте телефон і дочекайтеся завершення видалення інформації.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися