П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Як створити спам-пошту для свого акаунту Gmail

Електронна пошта стала одним із обов’язкових атрибутів для доступу до онлайнових сервісів. Але часто ці сервіси стають жертвами витоків даних та просто продають ці дані. В такому разі ваша пошта може опинитися в руках спамерів та інших кіберзлочинців. Убезпечити себе від цього можна, не вказуючи свою основну пошту. Натомість Google дозволяє створити псевдоніми Gmail – це поштові скриньки, прив’язані до вашого основого акаунту.

Що таке псевдонім Gmail і навіщо його використовувати?

Керуючи кількома обліковими записами електронної пошти, зазвичай потрібно входити в кожен обліковий запис окремо. Пересилання всіх електронних листів в одне місце робить поштові скриньки зручнішими в управлінні. Зазвичай існує одна основна електронна адреса, а решта слугує вторинними, відомими як псевдоніми.

Створивши кілька псевдонімів можна убезпечити свою основну адресу електронної пошти.

Як створити постійний псевдонім у Gmail

Перш ніж продовжити, ви повинні підготувати альтернативну адресу електронної пошти. Вибрана електронна адреса може бути з іншого домену, наприклад Yahoo або Outlook.

  • Увійдіть у Gmail і перейдіть до Налаштувань.
  • Натисніть Переглянути всі налаштування.
  • Виберіть Облікові записи та імпорт.
  • Натисніть Додати іншу електронну адресу.
  • Заповніть Ім’я та Адреса електронної пошти.
  • Переконайтеся, що Розглядати як псевдонім є синя позначка.
  • Виберіть Наступний крок > Надіслати підтвердження.
  • Увійдіть за допомогою вибраної альтернативної електронної адреси.
  • Відкрийте посилання з електронного листа з підтвердженням. Крім того, ви можете ввести код підтвердження у Додати іншу власну адресу електронної пошти.
  • Щоб ваша основна адреса електронної пошти була конфіденційною, змініть адресу, пов’язану з полями «Відповідь». Для цього перейдіть до налаштувань, натисніть Облікові записи та імпорт > Надіслати пошту як > редагувати інформацію.

Зміна адреси за замовчуванням на псевдонім вибирає цю адресу електронної пошти як відправника під час створення повідомлення. Після того як ви вказали адресу електронної пошти для відповіді з псевдонімом електронної пошти в редагування інформації, указана адреса за замовчуванням буде псевдонімом електронної пошти в полі відповіді. В іншому випадку ви можете вручну редагувати поле відповіді під час написання відповіді.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися