Як у Telegram, Viber, WhatsApp відправляти повідомлення голосом

Віртуальний асистент Google Assistant дозволяє надиктувати текст у месенджер та відправити його вказаній людині

Найпопулярнішим способом комунікації сьогодні є спілкування у месенджерах Telegram, Viber, WhatsApp та інших. Друкування тексту вимагає повної концентрації, що неможливо в деяких ситуаціях, наприклад, за кермом автомобіля, при їзді на велосипеді, самокаті, коли руки зайняті сумками тощо. У цьому разі можна скористатися голосовим набором та відправленням.

Віртуальний асистент Google Assistant дозволяє надиктувати текст у месенджер та відправити його вказаній людині. Для цього на телефоні повинен бути встановлений відповідний месенджер, а контакт повинен знаходитися в адресній книзі телефона.

Щоб надиктувати повідомлення, необхідно сказати команду «відправ повідомлення в» та назвати месенджер, наприклад, Telegram. Google Assistant уточнить, кому адресоване повідомлення, – назвіть ім’я контакту. Далі віртуальний помічник запитає текст самого повідомлення. Надиктувавши його, підтвердьте відправлення.

Месенджер Facebook Messenger не підтримується асистентом для початкового відправлення повідомлень. Проте через асистент можна відповідати на отримані сповіщення в цьому месенджері. Повний список можливостей підтримки соціальних мереж та месенджерів доступний на сторінці Google Assistant.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я