Microsoft хоче видобувати криптовалюту зчитуванням мозкових хвиль

Користувач, який хоче добувати криптовалюту за новим методом, повинен прикріпити до свого тіла низку сенсорів

Microsoft запропонувала новий спосіб видобування криптовалюти. Основою нового методу є моніторинг мозгових хвиль людини та інших персональних показників. Інформацію компанія розкрила в новому патенті «Криптовалютна система з використанням даних активності тіла».

Користувач, який хоче добувати криптовалюту за новим методом, повинен прикріпити до свого тіла низку сенсорів. Далі юзеру видається якесь завдання – переглянути зображення, відвідати якийсь сайт, посидіти в соцмережах тощо. Зміни показників його тіла використовуються як доказ того, що робота була виконана. І за це користувачеві видається винагорода.

Сьогодні криптовалютні системи як доказ виконаної роботи виконують складні математичні обрахунки. Вони споживають багато енергії, що становить велику екологічну проблему. Наприклад, криптовалюта Bitcoin використовує більше енергії, ніж уся Данія. Також Bitcoin витрачає 20,31% енергоспоживання України та потребує енергії більше, ніж 159 країн.

У патенті не вказується, яка криптовалюта буде сумісна з новим методом. Деякі експерти припускають, що це може бути якась нова криптовалюта.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я