Як у 3D Paint змінити якість зображення

Для більшої зручності при роботі в новому вбудованому у Windows 10 графічному редакторі Paint 3D можна змінити якість зображення. Ідея така ж, як при зміні налаштувань графіки в іграх: понизити якість на слабких комп’ютерах для досягнення прийнятного рівня продуктивності.

Для більшої зручності при роботі в новому вбудованому у Windows 10 графічному редакторі Paint 3D можна змінити якість зображення. Ідея така ж, як при зміні налаштувань графіки в іграх: понизити якість на слабких комп’ютерах для досягнення прийнятного рівня продуктивності.3D Paint

Для цього відкрийте основне меню програми кліком по іконці із символом папки в лівому верхньому куті головного вікна. Перейдіть у розділ «Параметри» і в блоці «Відкоригувати якість зображення» вкажіть повзунком один з трьох рівнів якості. Доступні опції «Звичайний», «Високий» або «Надвисокий».

Розробники Paint 3D рекомендують використовувати високий рівень якості. Якщо для вашої машини він виявиться надто високим, варто поставити звичайний рівень. Власники потужних ПК можуть увімкнути максимальну деталізацію тривимірної моделі з надвисоким способом відтворення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я