Як у Chrome на Android активувати «Безпечний перегляд» сайтів

Функція безпечного перегляду за замовчуванням вимкнена

Мобільна версія браузера Google Chrome нещодавно отримала функцію «Безпечний перегляд» для більшого захисту при візитах на сайти. Вона націлена на вбереження приватної інформації від витоку та захист від шкідливого контенту.

Опція «Безпечний перегляд» має два рівні роботи: стандартний і покращений. У першому браузер виявляє небезпечні події і попереджає про них, звіряє URL зі списком небезпечних сайтів, перевіряє завантажуваний контент, повідомляє про витік паролей. У покращеному режимі браузер додатково прогнозує небезпечні події і завчасно про них попереджає.

Функція безпечного перегляду за замовчуванням вимкнена. Щоб її активувати, необхідно в адресному рядку вебнавігатора ввести chrome://flags та ввімкнути опції Safe browsing enhanced protection on Android та Security Sections on Android.

Перезавантажте браузер після активації кожної із цих опцій. Якщо ввімкнути обидві опції та перезавантажити вебнавігатор, активною може залишитися тільки одна з двох.

Наступним кроком зайдіть у налаштування Chrome та відкрийте розділ «Конфіденційність і безпека». У вікні виберіть «Безпечний перегляд» та вкажіть потрібний рівень захисту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я