Четвер, 22 Лютого, 2024

Як змусити ваш iPhone блимати ліхтариком, коли ви не можете його знайти

Телефони, як відомо, легко десь покласти, а потім забути про нього, що змушує витрачати час на його пошук, коли він стане потрібним. Якщо у вас є з’єднаний зі смартфоном Apple Watch, ви можете подати телефону команду на звуковий сигнал. А щоб телефон було ще простіше відшукати, можна також змусити iPhone блимати світлодіодом камери.

Ось як віддалено змусити ваш iPhone блимати світлом, щоб ви могли його швидко знайти:

  • Натисніть бічну кнопку на Apple Watch, щоб відкрити Центр керування. Бічна кнопка розташована на правій стороні годинника, під заводною головкою Digital Crown. Не плутайте її з кнопкою дії, якщо у вас Apple Watch Ultra. Кнопка «Дія» помаранчева, розташована ліворуч на годиннику.
  • Натисніть і утримуйте кнопку Ping your iPhone. Кнопка Ping your iPhone — це зображення iPhone із хвилями, що випромінюють по обидва боки. Важливим кроком тут є утримання кнопки. Просте торкання призведе лише до відтворення звуку без підсвічування світлодіодом.

Телефон видасть звук, щоб сповістити про своє місцезнаходження, а його ліхтарик спалахне п’ять разів. Якщо за цей час відшукати мобільник не вдалося, повторіть вищевказані кроки для повторного запуску звукової та світлової сигналізації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися