Понеділок, 15 Квітня, 2024

Ігрових приставок більше не буде, PlayStation 5 та Xbox Series X названо останнім поколінням

Аналітики компанії Citi Securities Japan повідомили заявили, що PlayStation 5 та Xbox Series X будуть останнім поколінням ігрових консолей традиційної конфігурації. Їх замінять хмарні ігрові сервіси. На думку аналітиків, вже до кінця життєвого циклу нинішні консолі не зможуть конкурувати з хмарними сервісами.

Однією з причин відмови від випуску повноцінних ігрових приставок є те, що їхнє виробництво продовжить дорожчати. У той же час такі хмарні ігрові сервіси як Google Stadia, Project xCloud, GeForce Now будуть набирати популярності. Їхні можливості зростатимуть, а бібліотека доступних ігор розширюватиметься.

Основною перевагою хмарних сервісів над звичайними приставками аналітики називають здатність надавати топові ігри на слабких гаджетах. Адже всі обчислення відбуваються в «хмарі», а користувач бачить звичайне відео. Для якісної роботи хмарного ігрового сервіса потрібне лише швидкісне інтернет-з’єднання.

Хмарні ігрові сервіси також дозволяють не прив’язуватися до одного ігрового гаджета. Грати можна на будь-якому пристрої, увійшовши в свій акаунт.

Ігрові приставки Sony PlayStation 5 та Microsoft Xbox Series X почали продаватися лише у листопаді 2020 року. Їх запустили приблизно через 7 років після виходу попереднього покоління приставок PlayStation 4 та Xbox One. Очікується, що життєвий цикл нинішніх консолей також складе 6-7 років.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися