П’ятниця, 19 Липня, 2024

Як у Chrome включити нове меню розширень

Сучасний інтерфейс Chrome не дуже пристосований до великої кількості розширень. У такій ситуації вони, наприклад, займають багато місця на верхній панелі. Розробники браузера вдосконалили його інтерфейс, зробивши нове меню розширень. Ось як його активувати.

Меню поки носить статус експериментального, але вже цілком придатне для звичайного використання. При його активації всі установлені в браузер розширення сховаються за іконкою пазлу в правому верхньому кутку. Якщо на неї натиснути, з’явиться список всіх активних плагінів, а також інформація про доступ плагінів до відкритих сайтів.

Для активації нового меню розширень в адресному рядку введіть chrome://flags і натисніть Enter. Знайдіть опцію Extensions Toolbar Menu та поставте перемикач навпроти на Enabled. Перезапустіть браузер, що можна зробити кнопкою Relaunch Now в правому нижньому кутку.

4 КОМЕНТАРІ

  1. Це як кому зручно. Якщо треба постійно використовувати деякі розширення, то пошук в цьому меню займе набагато більше часу, то зручніше використовувати розширення, яке просто приховує значки в меню налагодження і управління.

    • ВКЛЮЧАТИ, аю, аєш, недок., ВКЛЮЧИТИ, включу, включиш, док., перех.

      1. Уводити в дію. Булатов включає мотор (Олесь Донченко, I, 1956, 475); Включає третю швидкість він, Аж в ухах загуло! (Ігор Муратов, Хороші сусіди, 1948, 28).

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися