Як у Facebook Messenger поділитися посиланням на свій профіль

Додавання в Messenger не означає, що користувачі автоматично стають друзями на Facebook, проте з’являється посилання на сам профіль.

Користувачі Facebook Messenger можуть швидко додавати один одного в контакти. Для цього достатньо поділитися кодом свого профіля. При цьому додавання в Messenger не означає, що користувачі автоматично стають друзями на Facebook, проте з’являється посилання на сам профіль.

Код профілю Messenger Profile Code доступний лише на мобільних додатках. Отримати його з веб-інтерфейсу Facebook Messenger не вдасться. Щоб переглянути код свого акаунту, відкрийте додаток Facebook Messenger і тапніть іконку свого профіля. Коло, яке з’явиться поряд із зображенням, буде кодом облікового запису. Також можна зайти у вкладку «Люди» і тапнути кнопку «Сканувати код». Відкриється вікно, у якому можна подивитися код свого профілю.

Передати Messenger Profile Code можна особисто або через скриншот. У першому випадку адресат має за допомогою Facebook Messenger відсканувати код з екрана вашого телефона. У другому випадку картинку можна переслати будь-яким зручним способом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я