П’ятниця, 12 Липня, 2024

У мобільному Facebook знову можна буде спілкуватися

У 2014 році Facebook оголосила, що мобільні користувачі не зможуть спілкуватися між собою без установлення спеціального месенджера Messenger. Попри спротив користувачів, соцмережа втілила свою обіцянку. Але нещодавно вона вирішила повернути все назад і дозволити спілкуватися через свій мобільний клієнт.

Інформація про повернення чатів у мобільний додаток Facebook з’явилася з неофіційних каналів. Відомості про це знайшла експерт Джейн Вонг, яка займалася реверс-інжинірінгом цього клієнта. Вона також опублікувала у своєму Twitter інтерфейс оновленого мобільного додатка соцмережі.

Додаток Messenger, на думку Вонг, продовжить своє існування, оскільки він слугує іншим ринком.

З 2014 року в основному мобільному клієнті Facebook стало можливо лише переглядати новини. У 2016 році соцмережа вимкнула обмін повідомленнями і в мобільній версії свого сайту. Як пояснили у Facebook, дії направлені на турботу про користувачів – так вони змогли отримати «найкращий досвід». Єдина платформа Messenger мала спростити відправлення повідомлень, оскільки зменшувала кількість доступних користувачам варіантів. Експерти ж кажуть, що діям Facebook є більш прагматичне пояснення. Програму Messenger легше розвивати і монетизувати, ніж простий текстовий чат. Для Facebook важливо, щоб саме Messenger став до цього моменту найпопулярнішим месенджером у світі. Це одна з причин, чому соцмережа блокує доступ і до веб-інтерфейсу Messenger.com при заході з мобільного пристрою, знову пропонуючи встановити мобільний додаток.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися