Понеділок, 22 Липня, 2024

Як у Safari на iPhone та iPad блокувати сайти

safari-split-view-ipad-hero

Якщо ви не хочете, щоб, наприклад, ваші діти заходили на певні веб-ресурси, ці сайти можна заблокувати. Для цього гаджети пропонують інструменти батьківського контролю. Ось як їх активувати у браузері Safari на iPhone чи iPad.

Блокувати контент у Safari на iOS можна двома способами: за «чорним» списком чи за «білим» списком. У першому випадку можна заходити на всі сайти, окрім вказаних, а у другому – заблоковані всі сайти, окрім вказаних.

Блокування в режимі «чорного» списку. Запустіть налаштування та перейдіть у розділ «Загальні». Знайдіть там пункт «Обмеження» та активуйте його. Введіть 4-значний пароль та повторно наберіть його для підтвердження. Тапніть на опції «Дозволений контент» та виберіть «Веб-сайти». Вкажіть типи веб-ресурсів, які треба блокувати, а також введіть URL сайтів, до яких треба обмежити доступ.

Блокування в режимі «білого» списку. У загальному розділі налаштувань знову перейдіть до опції «Обмеження» та активуйте її, якщо вона вимкнена. Також доведеться вказати пароль та підтвердити його. Після цього у меню «Дозволений контент» тапніть на пункті «Веб-сайти» та клацніть на «Всі веб-сайти». У розділі «Завжди дозволити» вкажіть URL потрібного ресурсу.

Пам’ятайте, що мобільні версії сайтів можуть мати інші веб-адреси, ніж настільні версії сайтів. Якщо у вас не блокується бажана веб-сторінка, перевірте, чи правильно ви вказали її веб-адресу.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися